Tamamlanmış Projelerimiz

Yarar İnşaat olarak çok fazla iş yapıp kaliteyi düşürmek yerine az ama nitelikli işler üretiyoruz. Sahiplerinin içinde yaşamaktan zevk alacakları evler ya da müşterilerinin bulunmaktan memnun kalacakları iş yerleri ortaya çıkarmaya gayret ediyoruz.

Bu sayfa altında şimdiye kadar bitirmiş olduğumuz işlerimizden bazıları hakkında görseller ve çok kısa bilgiler ekledik. Daha fazla bilgi almak için bize sosyal medyadan, aşağıdaki butondan ya da BURADAN ulaşın 

Tamamlanmış işlerimizden bazıları burada

Zeytin Park

Sakin şehir ünvanlı Seferihisar’ın Sığacık Mahallesinin en nezih ve sakin muhitinde 2018 ve 2019 yıllarında inşa edildi. 2 bloktan oluşan projemizde toplam 12 daire bulunuyor.

Yarar Apartmanı

Seferihisar şehir merkezinde 8 daireden oluşan ilk projemiz 2015 yılında tamamlandı. Kalitesiyle bulunduğu muhitte seviyenin yükselmesine katkı sağladı.

Doğa Evleri

Sığacık en sakin muhiti olan Girlen bölgesinde 2017 yılında yapımı tamamlanan ve 6 daireden oluşan projemiz mutlu ailelere ev sahipliği yapıyor.

Sığacık Kaleiçinde 6 odalı şirin bir butik otel olarak tasarlanan projemiz 2016 yılında tamamlanmasından bu yana aralıksız hizmet vermeye devam ediyor.

Fulya Apartmanı

Yapımı 2016 yılından tamamlanan projemizde 2 si dubleks 2 si bahçeli olmak üzere toplamda 6 daire bulunuyor.

Sığacık Teos Marina yakınında yer almakta olan projemizde 6 ade 1+1 daire bulunmaktadır. Projemiz henüz inşa aşamasındadır.